BIY AD

26 Ekim 2009 Pazartesi

Stephen Jackson'a Göre Kriz Geçti

Geçmişte kalmışmış, olanlar olmuşmuş. Jackson, şu anda hala Warriors takımının bir üyesi olduğu için sahaya çıkıp eskisi gibi savaşacağını ve oynayacağını söylemiş. Warriors'ın onun kontratını boş yere uzatmadığını, o kontratı hakettiğini ama artık kazanmak istediğini belirtmiş. Peki Warriors o kadar parayı sana vererek, senin takas talebini haketti mi? Sen o sözleşmeyi imzalarken Warriors'ın zaten şampiyonlukla alakası olmadığını bilmiyor muydun? Kimi kandırıyor acaba Jackson...

Ayrıca "Artık eskide kaldı" diye açıklama yapan Jackson, birkaç dakika sonra kendisine "Peki ne olmasını istiyorsun şu anda?" şeklinde yöneltilen soruya "Bir ceza daha almak istemiyorum ama eskisi gibi oynayacağım" yanıtını vermiş. Warriors takımı son birkaç seneki Knicks'i andırıyor gerçekten.

Jackson'ın Cavs'e takas edilebileceği konuşuluyormuş kulislerde. Bakalım Jackson sezonu şu anki takımında tamamlayabilecek mi yoksa Warriors kendisine her hazırlık maçında delicesine dakika verdikten sonra kendisine bir de takas hediye edecek mi?

0 FARKLI FIKIR: